Cs 1.6 2017 Güncel Hile

Piyasada görünen yada ortaya cıkan hileleri indirmekten ve çalışmadıgı için sinir olmaktan bıkmadınız mı ? işte size 2017 yılına ait güncel ve %100 calışan bir hile sunuyoruz. Bu hile ne işe yarar. aim wall ve bircok özelligi ile sizleri hileli bir oyun bekliyor uzun zamandır araştırmalarıma ragman dogru dürüst çalışan cs 1.6 hile bulunmamakta hiç biri çalışmamakta web sitelerinde verilen cs 1.6 hile kodları yada hile programları adı altında yalan yanlış şeyler paylaşarak sizleri web sitelerinde boşa zaman geçirmenize sebep oluyorlar fakat artık bu degişti. oyun içerisinde hileli oldugunuzu anlaşılmicak ve rahatca oyununuzu oynayıp keyfinize bakacaksınız bol fraglarınız ve guzel hslerinizle oyununuzu süsleyeceksiniz.
Cs.16 Hile kodlarını girmekten sıkılan ve bunalan oyuncular icin yaptıgımız bu kolaylıgı siz gerçek oyunculara sunuyoruz. hile kelimesi aklınıza geldiginiz de bu yazıyı hatırlayın ve arkadaslarınıza tavsiye edin.

Herkes Cs.16 ‘yı guzel oynamak ve bol frag kasmak ister ama başaramazlar. Size sundugumuz hile ile başarı oranlarınızı arttırıyoruz. Piyasada ücretli satılan hilelerin bir süre sonra oyun güncellemeleriyle kayboldugunu hepimiz biliyoruz. Size verdigimiz cs1.6 hilesi devamlı güncelleme yapmaktadır. bu sayede sürekli güncel bir hileye sahip olmuş olacaksınız.

İndirme Linki aşşagıdadır.

İNDİR

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir